Головний спеціаліста відділу застосування пенсійного законодавства
Нова державна служба України
Полтава, Полтавская область
19 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогивища освіта не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра Вимоги до компетентностіне потребує Посадові обов'язкиЗдійснення попередньої правової експертизи документів.

 • Визначення правових підстав для призначення (перерахунку) пенсії, переведення з одного виду пенсії на інший.Перевірка придатності документів для врахування при визначенні права на пенсію та її розміру;
 • Здійснення перевірки якості сканування документів, відповідності атрибутики (сукупності даних про документ) даним атрибутованого документу.

  У разі наявності документів, які надають право на встановлення надбавок, доплат, підвищень перевіряє, зокрема, наявність відповідного посвідчення (правильність його атрибутування), а також наявність інших документів, які разом з посвідченням дають право на встановлення відповідних виплат.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, але не більше двох місяців після відміни карантину.

 • Умови оплати праці- посадовий оклад - 5500 грн;- надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).
 • Термін подачі заявок : 2020-11-16

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява