Шеф-кухар, Канада
Port to Port Immigration Services
Украина, Киев
2 годин тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Хороше володіння англійською чи французькою мовою.Закінчена середня освіта. Потрібна сертифікація професії кухаря або навчання та досвід роботи.

Зазвичай потрібна управлінська підготовка та кілька років досвіду роботи у сфері приготування їжі, включаючи два роки як керівника та досвід роботи як су-шефа, або шеф-кухаря.

Середня заробітна плата становить 16 26 $ на годину.Медична страховка надається безкоштовно.Обов'язки : планувати та спрямовувати діяльність з приготування та обробки продуктів харчування в декількох ресторанах одного закладу або мережі ресторанівконсультувати клієнтів з питань проведення весіль, банкетів та спеціальних заходівпланувати меню та забезпечувати відповідність продуктів харчування стандартам якостіоцінювати потреби в продуктах харчування та складати кошторис витрат на продукти харчування та робочу силуорганізовувати закупівлю та ремонт обладнаннянабирати та приймати на роботу персоналдемонструвати нові технології приготування їжі та нове обладнання для персоналу, який займається приготуванням їжіпланувати меню та замовляти продукти харчування та кухонне приладдяпідготовлювати та готувати комплексні страви або спеціальні страви, такі як випічка, соуси, супи, салати, овочі та страви з м’яса, птиці та риби, а також створювати декоративні експозиції страв для спеціальних заходів, таких як банкетиінструктувати кухарів з питань підготовки, приготування, оформлення та презентації стравстворювати нові рецептикерувати роботою кухарів та іншого кухонного персоналуУмови : лише для учасників програми CUAET (Canada-Ukraine authorization for emergency travel / Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки).

porttoportimmigrationservices.applytojob.com / apply / FonXbiGQdY /

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява