Кредитний спеціаліст
Альфа-Банк
Хмельницкий, Хмельницкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Роботи бувають різними : перша, весела, нудна, важка.Але наша робота інша!Це найважливіша робота, тому що ми щодня працюємо на мільйони : мільйони клієнтів, комфорт, яких залежить від нас, і мільйони гривень, якими ми керуємо.

Ми працюємо з мільйонами завдань і отримуємо мільйонний досвід в команді на мільйон!Наша робота на мільйони!Працюючи з нами ти отримаєш досвід роботи в компанії з міжнародним підходом до ведення бізнесу, можливість реалізовувати круті та амбіційні проекти, а підтримає тебе наша команда, разом з якою ти зможеш стати частиною потужного та динамічного digital-банку.

 • Чим потрібно займатись на даній позиції : - консультування клієнтів-фізичних осіб щодо банківських продуктів (іпотечне / персональне / кредитування на купівлю автомобіля, випуск та обслуговування пластикових карток міжнародних платіжних систем, умови відкриття та ведення поточних рахунків та вкладних операцій фізичних осіб, страхові продукти)- підготовки документів для подальшого оформлення банківських операційНаші очікування : - вища економічна освіта;
 • досвід роботи в банківській сфері від 1 року;- Готовність до відряджень - комунікабельність, орієнтація на результат, стресостійкість, відповідальність, високий рівень самоорганізації, активна життєва позиція, прагнення до вдосконалення і розвитку.
 • Приєднуйся до нашої команди на мільйон!#робота на мільйон

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява