Кухар гарячого процесу
ООО ЯПОШКА
Харьков, Харьковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Найпотужніша команда кухарів запрошує до своєї кухні Кухар гарячого процесу. Ми пропонуємо : своєчасну виплату ЗП 2 рази на місяць : ставка за годину від 61 грн +KPI + премії);
 • оплачувана відпустка; відсутність штрафів; графік роботи 5 / 2; безкоштовне надання форми; безкоштовне дворазове харчування;
 • корпоративна доставка співробітників до дому після 23.00; перспективу кар'єрного зростання більшість представників ТОП і Middle менеджменту зросли всередині компанії;
 • корпоративне навчання, як внутрішнє так і зовніщнє; корпоративний відпочинок; злагоджену команду досвідчених професіоналів.

  Та ще декілька слів про нас : 10 років тому відкрилась наша перша точка доставки. Сьогодні Япошка це мережа з 5 доставками 24 / 7 і 3 ресторанами.

  З моменту створення, персонал наша головна цінність. Колектив компанії складається як з фахівців початківців, так і досвідчених експертів, які пліч-о-пліч працюють заради спільної мети стати провідною компанією України в індустрії гостинності.

  Ти наш ідеальний кандидат якщо : Маєш досвід роботи на позиції кухара; Знаєш правила товарного сусідства та обробки продуктів харчування.

  Якщо ти бажаєш готувати дійсно якісну їжу, робити людей щасливішими через приготування найсмачніших страв в місті гайда на співбесіду. Ми чекаємо на тебе!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява