Робітники на завод Самсунг виробництво телевізорів, Угорщина
Робота ЄС
Украина, Берегово
4 дня назад
source : Jobs.ua

Посада : Збірник на виробничій лініїЗавдання : збірка телевізорів на виробничій лінії, стояча робота, та можливе пакування.

Адреса Заводу : Jászfényszaru, Samsung tér 1, УгорщинаПропонуємо : робота на сучасному заводіоформлення документів безкоштовнобезкоштовний переїзд з України в Угорщинубезкоштовне проживаннябезкоштовний квиток на роботукафетерійгідна оплата праціВМЖ до 2 роківдозвіл на біометричне працевлаштуванняавтобус в Україну кожні 2-3 місяціОплатаЧистими .

 • FtДо 25 років . FtЗ сімейною податковою допомогою в розмірі1 дитина 12. Ft2 дитини 25. Ft3 дітей 40. FtВалова заробітна плата брутто : .
 • FtСередній заробіток брутто : . Ft, включаючи бонус за відвідуваність, бонус за продуктивність, інші додаткові бонуси 57.

  FtЧистий середній прибуток нетто : FtБонус за відвідуваність 25. FtБонус за продуктивність 25. FtНадбавка за вислугу років у розмірі FtСпівробітник Місяця до 20.

  FtКафетерій разове денне гаряче харчування за трьома меню на вибір.Надання житла з хорошими умовами на час роботи в містах та селах.

  Забезпечення трансферу в Україну кожні два місяці в зазначену партнером дату.Заохочувальні матеріальні подарунки піврічний і в кінці року, наприклад : технічні товари (телевізор).

  Графік роботиВ дві зміни, з 6 : 00 до 14 : 40 та з 14 : 50 до 23 : 30Можна очікувати, 1-3 суботи понаднормових в місяць.З 1.

  04. 3 зміни по 12 годин 3 дні робочі 3 дні вихідніВимогиОсвіта : 9 класівДосвід роботи необов’язковоБільше інформації robotaes.

  com.uainvite.viber.com / ?g2 AQBIii%2FalDRrKE4o48Joen6Wz5IZYawhN4x2nqgEfjT%2BDzk2xcQzrtH5t4e9vRTYt.me / robotaescomuafacebook.

  com / robotaesua / instagram.com / robotaesua / Вакансія безкоштовнаДивітся інші вакансії

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки