Торговий представник ТН "Посуд"
Юг-Контракт
Одесса, Одесская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

YUGCONTRACT один з найбільших non-food дистриб’юторів, 27 років на ринку України. Компанія має мультипродуктовий портфель, до якого входять цифрова техніка та споживча електроніка, посуд, дитячі іграшки, товари медичного призначення Запрошуємо на вакансію Менеджера з продажу ТН 'Посуд'.

 • ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ : здійснювати гуртові продажі в роздрібні торгові точки, що спеціалізуються на групі Посуд розвивати наявних клієнтів, шукати та залучати нових аналізувати продажі та розробляти спеціальні пропозиції для клієнтів ОЧІКУВАННЯ ВІД КАНДИДАТІВ : інтерес до групи товарів Посуд досвід в сфері активних продажів та готовність до польової роботи орієнтація на результат, вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації та відповідальності МИ ПРОПОНУЄМО : офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка (24 календарні дні) та лікарняні графік роботи : Пн-Пт з 9 : 00 до 18 : 00 своєчасну виплату заробітної плати, прозору систему мотивації,100% ставка на період навчання компенсація проїзду 40% - офісна робота;
 • 60% - польова курси, тренінги, онлайн портал навчання, онлайн бібліотека можливість професійного та кар'єрного розвитку знижки на весь асортимент для співробітників Чекаємо вас в нашій команді! Надсилайте резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява