Торговий представник
Trend Beauty Group
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Пропозиція для тих, хто вміє бачити можливості!!! Ми - засновники компанії TrendBgroup, 5 років займаємося продажем професійної італійської косметики для волосся та навчанням фахівців бюті-індустрії У нас амбітні плани і для їх реалізації ми формуємо сильну командуМи готові взяти лише трьох з Вас Що Ти отримаєш?

 • високий дохід, чітко повязаний з Твоєю власною результативністю від 13 000 грн в місяць- змогу вирости з менеджера до керівника і навіть національного менеджера!- постійний професійний та особистісний ріст- свободу у виборі тактик просування та залученість у процес управління продажами - нам важлива Твоя ініціативність- участь у організації та проведенні масштабних заходів у сфері краси- обмін досвідом з українськими та італійськими колегами- закордонні відрядження та бонусні поїздки- гнучку систему знижок на продукцію Що важливо для нас?
 • гнучкість і нестандартне мислення- справжнє бажання спілкуватися з людьми- презентабельна зовнішність і грамотне мовлення- природній талант зацікавити інших- постійна жага до самовдосконалення- бажання багато заробляти і не бачити "планки" у можливостях- вміння боротися з запереченнями- Досвід роботи в сфері краси вітаємо.
 • Що буде додатковою перевагою?- наявність авто- успішний досвід у продажах- проходження навчань по продажу, роботою з заперчеченнями тощо Не поспішай відправляти резюме якщо маєш сумніви, що впораєшся.

  Легко не буде ;) Якщо дочитав і все ще не передумав, то виконай наступне : відправ резюмеобовязково! напиши супровідний лист на тему "Я підсилю команду Trendgroup"в листі вкажи свої сильні сторони і цілі на найближчі 6 місяців.

  Додатково резюме без фото не розглядаєм ;) З повагою, Твоя команда TrendВgroup

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява