Психолог
Чернігівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соц. послуг)
Чернигов, Черниговская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : вища освіта першого рівня за ступенем бакалавра та спеціальністю відповідної галузі знань без вимог до стажу роботи.

Умови роботи : з 08.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, соціальний пакетОбов’язки : 2.1. Забезпечує проведення психологічної підтримки осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

2.2. Формує психологiчну культуру отримувачів соціальних послуг та працiвникiв територіального центру.2.3. Проводить психолого-профілактичні роботи з отримувачами соціальних послуг щодо підтримки та захисту їх психічного здоров’я.

2.4. Надає соціально-психологічні послуги, спрямовані на задоволення соціальних потреб отримувачів соціальних послуг.2.5.

Навчає працівників та отримувачів соціальних послуг прийомам та методам саморегуляції організму.2.6. Надає консультації працівникам центру, отримувачам соціальних послуг з питань психічного здоров’я та поліпшення взаємин з оточуючим середовищем, вивчає соціально-психологічні характеристики особистості, надає методичні рекомендації.

2.7. Планує та розробляє розвиваючі, корекційні програми з урахуванням індивідуальних, вікових особливостей, проводить індивідуальну діагностичну та психокорекційну роботу з отримувачами соціальних послуг.

2.8. Проводить різноманітні психологічні заняття (тренінги, бесіди, лекції, консультування) як в територіальному центрі, так і за місцем проживання отримувачів соціальних послуг із застосуванням дистанційного режиму роботи.

2.9. Консультує працiвникiв територіального центру з питань практичного застосування психологiї, орієнтованої на пiдвищення соцiально-психологiчної компетентностi отримувачів та надавачів соціальних послуг.

2.10. Бере участь у підготовці та проведенні методичних семінарів, нарад, конференцій, круглих столів інших заходах з питань, що належать до його компетенції.

2.11. Приймає участь у впровадженні освітньої послуги Університет третього віку .2.12. Надає соціально психологічні послуги у складі мультидисциплінарної команди.

2.13. Вивчає, узагальнює та впроваджує в роботу нові методи психології, арт-терапії.2.14. Співпрацює з громадськими організаціями, благодійними об'єднаннями, з метою сприяння в наданні психологічної підтримки отримувачам соціальних послуг.

2.15. Веде обліково звітні журнали та іншу документацiю за встановленими формами.2.16. Розробляє поточні плани роботи психолога та вносить пропозиції щодо комплексних планів, які стосуються його компетентності.

2.17. Постійно підвищує свій професійний рівень, загальну культуру.2.18. За результатами проведеної роботи, щомісячно звітує завідувачу відділення денного перебування.

2.19. Зберігає професійну таємницю, не поширює відомостей, отриманих в процесі роботи (за винятком випадків, передбачених законом).

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява