Консультант із супроводу (1С, SAP) (віддалена робота)
Метинвест Диджитал
Днепр, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Metinvest Digital - українська ІТ-компанія, що спеціалізується на цифровий трансформації великого бізнесу і реалізує проєкти в Україні, Європі та Північній Америці.

Ми розробляємо, впроваджуємо і підтримуємо комплексні ІТ-рішення з побудови наземної і хмарної інфраструктури, розвитку інформаційних систем, системної інтеграції, міграції даних, кібербезпеки та захисту інформації.

 • Переваги роботи в нашій компанії : Унікальна можливість бути новатором впровадження інформаційних технологій в промисловому секторі України;
 • Взаємодія з сильною, проактивною, open-minded командою; Підтримка в роботі, супровід і зустрічі 1-to-1з менеджером; Участь у воркшопах і тренінгах всередині компанії для передачі досвіду своїй команді, а також участі в профільних конференціях.

  Ключові задачі : Супровід програмного забезпечення 1С Консультація користувачів по роботі з обліковими механізмами інформаційних баз 1С Навчання користувачів роботі з ПЗ 1С Написання інструкцій для користувачівНеобхідні навички : Вища освіта комп’ютерні технології, інформатика, Сертифікація 1С Досвід роботи з 1С : Підприємство, підтримкою ПЗ від 5 років, Досвід у сфері комп’ютерних технологій Знання 1С 8.

 • 3 в розрізі програмування, конфігурування (керовані форми будуть плюсом) за напрямком Виробництво, Якість, Внутрішня логістика, Охорона Праці Здатність розібратися в чужому програмному коді Знання предметної області важкої промисловості (знання бізнес-процесів та технології добування корисних копалин, металургії будуть плюсом) Досвід роботи з технічною документацією Знання мови програмування і типових конфігурацій 1С (Управління виробничим підприємством);
 • Володіння продуктами Microsoft.Що ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату з гнучкою системою премій; Офіційне працевлаштування і захищеність згідно КЗпП;
 • Медичне страхування; Корпоративний мобільний зв'язок, який сплачується компанією; Періодичні корпоративні заходи, в тому числі і спортивні.

  Якщо Вас цікавить кар’єрний та професійний розвиток в нашій компанії і Ви бажаєте вдосконалити вже наявні вміння спільно з нашою командою, ми з радістю розглянемо Ваше резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява