Бухгалтер 1с,бухгалтер-експерт
iFOP
Украина, Кривой Рог
1 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Впевнений користувач 1С8 та офісних програм,знання касової дисциплини, вміння опрацьовувати велику кількість інформації, володіння діловою українською мовою.

Працюємо з підприємствами та підприємцями, тому про професійну порядність та комерційну таємницю немає чого і казати.Обов'язки : Внесення первинних данних,наданих замовниками в бухгалтерські програми,робота з паперовими та електроними документами (систематизація,обробка, підготовка до звітності).

Виконання доручень керівника проекту (про всі види послуг на нашому сайті : ifop.com.ua). Умови : Пропонуємо цікаву роботу в різних сферах діяльності та з різними системами оподаткування (тільки маллий бізнес).

Можливість навчання та професійного зросту. Ставка гарантована, відсотки - за виконаний об'єм робіт. Все буде залежати від Вашого бажання працювати та навчатися одночасно!Виконання роботи потребує зосередженості та уважності.

Робота в офісі, в середовищі бухгалтерів. Поважаємо себе і своїх замовників, тому гарарнтуємо якість і беремось тільки за те, в чому добре розуміємось!Подробиці при особистому спілкуванні.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява