Касир-оцінювач у ломбард
УМКВ і Компанія, ломбард
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Потрібен касир-оцінювач у ломбард у м. Львові.Досвід роботи не обов’язковий.Безкоштовне навчання за рахунок підприємства 2 3 тижні.

Оформлення на роботу здійснюється у головному офісі в м.Києві.Обов’язки : - оцінка ювелірних виробів, комп’ютерної, побутової, офісної техніки,- видача кредитів під заставу,- оформлення супровідних документів, ведення каси.

Вимоги : - хороший зір,- впевнений користувач ПК,- вміння спілкуватися з клієнтами, відповідальність, уважність, пунктуальність.

 • Перевагою можуть бути знання касової дисципліни, цікавість до сучасної електроніки.Освіта не нижче середньої спеціальної.
 • Ми пропонуємо : - зручний графік 3 / 3 або 4 / 2 з 9.00 до 21.00, з 8.00 до 20.00.- офіційне працевлаштування (по трудовій книзі),- заробітна плата : ставка + %, виплата двічі на місяць- оплачувана відпустка 24 дні- дружній колектив, зручні обладнані приміщення.

  Резюме ОБОВ’ЯЗКОВО.Телефон для довідок : 067 442049074

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява