Керівник напряму PR
ХХI Століття, корпорація
Кропивницкий, Кировоградская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Керівник напряму PRОпис вакансіїКорпорація ХХI Століття успішна та розвиваюча компанія, яка включає в себе ряд різних направлень з надання послуг.

Основним проектом є унікальний парк розваг Дендропарк . Протягом 25 років ми даруємо можливість провести час за прогулянками по найбільшому в Європі музею тюльпанів під відкритим небом, катанням на сучасних атракціонах і знайомством з національними кухнями різних країн світу з еко-направленням.

Ми шукаємо креативного, з палаючими очима та відповідального PR-менеджера, який буде розробляти та реалізовувати PR-проєкти, спрямовані на просування продуктів та послуг нашої компанії.

Спеціаліст, якого ми прагнемобачити у команді, буде брати участь в організації PR-заходів, створюватитекстирізнихформатів та активно взаємодіятиіз ЗМІ, блогерами, лідерамисуспільної думки.

Вимоги : - Знання ключових інструментів комунікацій, володіння різними стилями написання текстів.- Розуміння медіа-поля та уміння працювати з діджитал-каналами.

 • Відмінні презентаційні та комунікаційні навички.- вища освіта у дотичних сферах (журналістика / PR, гуманітарні науки).
 • досвід роботиу сферах PR, журналістики тощо.- досконале знання української ділової мови.- Вміння працювати з соціальними мережами, блогами, форумами та інтернет спільнотами.
 • Досвід підготовки публічних презентацій та виступів.- Навички написання PR-статей.- Навички створення рекламних матеріалів.
 • Стресостійкість, ініціативність, наполегливість, результативність;- Масштабністьмислення, саморозвиток та ерудиція.- Позитивність та вміння знаходити рішення у будь-яких ситуаціях.
 • Обов’язки : - Участь в розробці та реалізації PR-стратегіїкомпанії.- Розробка та реалізація PR- проєктів, спрямованих на просування продуктів та послуг компанії.

 • Активна взаємодія зі ЗМІ, лідерами суспільної думки та блогерами.- Розробка та здійсненнястратегіїприсутностікомпанії в соціальних мережах.
 • Контроль і виконання планів і програм відділення.- Координування роботи підлеглих.- Підтримувати і розвивати імідж та бренд компанії в очах публіки.
 • Підтримка фірмового стилю і корпоративної культури.- Розвиток партнерських відносин.- Написання звітів за проектами і активностями.
 • Інші поточні завдання.Умовироботи : - П’ятиденний робочий тиждень, з 9 : 00 18 : 00, обід 13 : 00 14 : 00- Своєчасна заробітна плата- Робота в молодому та дружньому колективі з високою корпоративною культурою- Зручний комфортний офіс
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява