Головний бухгалтер
Ґрін Бін Україна, ТОВ
Житомир, Житомирская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Терміново!!!Транспортна компанія в пошуках свого головного бухгалтера. Вимоги : Досвід роботи від 5 років- Вища освіта економічна, фінансова.

 • Знати положення (стандарти) бухгалтерського обліку та інші нормативно-правові акти Міністерства фінансів України щодо порядку ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, податкове і господарське законодавство, законодавство про працю.
 • Навички роботи з Windows, Word, Excel, Internet, 1С Бухгалтерія 8, робота з довідковими законодавчими базами.Обов’язки : - повний супровід підприємства- Здійснення організації бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності підприємства та контроль над економним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, збереженням власності підприємства.
 • Умови роботи : - офіційне працевлаштування- конкурентну фінансову мотивацію- комфортні умови праці- ПН-ПТ з 08.00 17.00

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява