головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів
Нова державна служба України
Славянск, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Без вимог до досвіду роботи

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1. Брати участь у забезпеченні реалізації державної політики в сфері ведення обліку осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, використання інформації та її захисту в інформаційно-телекомунікаційній системі, базах даних, інших електронних реєстрах, що використовуються органами головного управління.

2. Забезпечувати формування та організовувати ведення обліку осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікацію.

3. Здійснення внесення змін щодо застрахованих осіб до Реєстру застрахованих осіб за результатами перевірок, у тому числі у разі невиконання приписів щодо усунення цих порушень та змін за рішенням суду.

4. Здійснення архівування паперових даних з відомостями про застрахованих осіб.

5. Розглядати за дорученням керівництва звернення підприємств, установ, організацій, громадян, віднесених до компетенції органів Пенсійного фонду, брати участь у розгляді таких звернень.

6. Забезпечувати в межах своєї компетенції дотримання законодавства про інформацію та доступ до публічної інформації та персональних даних.

7. Проводити інформаційно-роз’яснювальну та методологічну роботу з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, функціонування інформаційно-аналітичних систем, захисту інформації.

8. Виконувати інші доручення начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів та / або заступника начальника управління начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

 • посадовий оклад відповідно до штатного розпису 5500 грн.;
 • надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Деякі питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України Про державну службу у межах видатків на оплату праці.
 • Термін подачі заявок : 2021-05-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява