Директор магазину
Ашан
Черновцы, Черновицкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ашан один з найбільших рітейлів на ринку України, запрошує в команду Директора магазину.Чим потрібно займатись?- Управляти комерційними показниками та сприяти рентабельності- Привносити інноваційні рішення у відповідь на потреби клієнта- Забезпечувати розвиток професіоналізму команди- Бути носієм політики та цінностей компанії- Впроваджувати стратегію компанії на своєму магазиніЦе про Вас?

 • Досвід роботи від 2-х років на керівній посаді (рітейл)- Розуміння операційних процесів у супермаркеті / гіпермаркеті- Вміння управляти великою командою та супроводжувати її у розвиткуЗ нами Ви зможете : - Офіційно працевлаштуватись жодних конвертів, 100% біла зарплата- Отримувати індивідуальні та колективні премії- Отримати соціальний пакет : медичне страхування, пільгове харчування- Мати право на всі види відпусток.
 • які гарантовані законодавством- Навчатись та ділитись досвідом- Долучитись до добрих справ : благодійні акції та ініціативиУ разі зацікавленості, прохання надсилати резюме з зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Більше про нас у соц.мережах : https : / / www.facebook.com / auchanmomentshttps : / / www.instagram.com / auchanukraine / https : / / www.

  youtube.com / channel / UCJkZOW0EdJNi tRI6hKzuSg / featured

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява