Монтажник сантехник
Строймонтаж Альянс-Україна ТОВ
Украина, Буча
6 днів тому
source : Jobs.ua

СТРОЙМОНТАЖ АЛЬЯНС-УКРАЇНА з року працює на ринку України всфері оптової торгівлі обладнанням для внутрішніх систем опалення таводопроводу, а так само проведенням монтажу і ремонту.

Об&#;єкти відквартири до житлового комплексу. У зв&#;язку з розширенням компанії,потрібні монтажники, можливо навчання. Навчання безкоштовно.

Робота наоб&#;єкті. Випробувальний термін після навчання 1 місяць. ЗП до 50 грнна місяць і залежить від виконання робіт.

Опис вакансіїВимоги : Вміння та бажання навчатись та працювати з електро інструментом.Здатність засвоювати технічну інформацію.

Перевага монтажнику з досвідом роботи сантехника, електрика.Робота по Київський області, іноді по Україні, переважно Буча, Ірпінь, Гостомель.

Не вживати алкоголь за день до початку робіт.Робота : Робота на об&#;єктах, офіс в Ворзелі, робочий час планує бригадир(не більш норми) , залежить від зручності.

Відпустка 1 14 січня взимкуі 2 тижні на вибір.Оплата по індивідуальному об&#;єму виконаних робіт від до грн день.Час співбесіди узгодити по телефону - Альбіна Василівна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява