Фахівець відділу організації аукціонів на балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг
Укрэнерго
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна енергетична компанія Укренерго запрошує взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади Фахівець відділу організації аукціонів на балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг Обов’язки : Удосконалення нормативно-правової бази, що регулює функціонування нового ринку електричної енергії, зокрема в сфері балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг, шляхом проведення аудиту за результатами якого підготовка пропозицій, щодо внесення змін в нормативно-правові документи.

Розробка пропозиції до Правил ринку та Кодексу системи передачі. Супровід процедур закупівлі допоміжних послуг, закупівля допоміжних послуг та забезпечення функціонування балансуючого ринку.

Підготовка проєктів відповідей на зовнішні та внутрішні запити з питань, що стосуються забезпечення функціонування балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг.

Підготовка експортних заключень щодо правомірності пропозицій учасників ринку стосовно внесення змін до Правил ринку та Кодексу системи передачі.

Організація та проведення аукціонів на балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг. Розрахунок граничних цін на допоміжні послуги за затвердженою Регулятором Методикою.

Визначення цін на допоміжні послуги. Розрахунок витрат на закупівлю допоміжних послуг в тарифі на диспетчерське (оперативно-технологічне) управління.

Інформаційна та технічна підтримка учасників ринку. Вимоги : Повна вища технічна освіта в галузі енергетики (теплоенергетика).

Досконале знання вітчизняного та європейського законодавства у енергетичній галузі, а також підзаконних актів що регулюють функціонування нового ринку електричної енергії.

Досконале знання нормативної бази в сфері балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг, знання нормативної бази в сфері балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг європейських країн.

Знання англійської мови не нижче Intermediate B1. Впевнений користувач ПК та пакетом MS Office. Додатковою перевагою буде досвід роботи в галузі енергетики та друга вища освіта за економічним напрямком.

 • Умови праці : Офіційне працевлаштування; П’ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя); Можливі відрядження;
 • Оплачувана відпустка; Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Стандартний строк розгляду резюме 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії Укренерго !

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява