Frontend Developer
XTB
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

Linux (nice to have)

Webpack (nice to have)

Opis stanowiska :

Na stanowisko Frontend Developer szukamy osoby, która dołączy do zespołu Scrumowego rozwijającego serwisy internetowe xtb.

com i zależne. Praca polegać będzie na tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących funkcjonalności serwisów od fazy projektowania rozwiązań po produkcyjne wdrożenie.

Wymagania :

  • dobra znajomość HTML5 / CSS,
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery
  • znajomość frontowych frameworków (np. Vue.js, Angular, React)
  • znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
  • znajomość pracy z systemem wersjonowania kodu (Git)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w budowaniu responsywnych serwisów
  • znajomość Webpack a
  • doświadczenie w pracy z serwisami internetowymi o dużym ruchu
  • doświadczenia w pracy w Scrumie
  • znajomość pracy w środowisku Linux / Ubuntu
  • znajomość AngularJS
  • Oferujemy :

  • pracę w rozpoznawalnej, globalnie działającej firmie
  • pracę w zespole specjalistów
  • pakiet benefitów
  • możliwość pogłębiania wiedzy, rozwoju, udziału w konferencjach i szkoleniach
  • pracę zdalną lub hybrydową
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Повідомте про це