Персональний асистент
Орісіл-Фарм
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Орісіл-Фарм' національна фармацевтична компанія-виробник, лідер галузі в напрямку розробки та виробництва препаратів еферентної терапії Наша продуктова лінійка Атоксіл, Еліміналь гель, Алко-сорб, КлінТон та інші продукти мають високу довіру та визнання серед лікарів та споживачів .

Ми оголошуємо конкурс на вакансію : Персональний асистент керівника підприємства Основні обов'язки : Виконання особистих доручень керівника (замовлення квітів, придбання квитків в театр та інш.

Допомога в організації робочого дня керівника, організація зустрічей Організація ділових подорожей керівника (замовлення авіабілетів, готелей) Ділове листування Організація on-line конференцій Вимоги до кандидата : Досвід роботи на посаді особистого помічника, офіс-менеджера, секретаря від 2-х років грамотна усна і письмова мова Особистісні риси : акуратність, тактовність, винахідливість, стриманість, високий рівень самоорганізації, самостійність, комунікабельність Вміння фокусуватися й розставляти пріоритети.

Націленість на результат, активна життєва позиція. Знання української мови вільне, англійської мови на рівні В1-В2 Впевнений користувач Exсel, Word, PowerPoint Ми пропонуємо : Оформлення згідно КЗпП, оплачувана відпустка Графік роботи 5 / 2, з 09 : 00 до 18 : 00 Комфортний офіс біля м.

Голосіївська Конкурентну заробітну плату, за результатами співбесіди Розвиток та корпоративне навчання.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява