Диспетчер з логістики зі знанням англійської мови
Hedgehog
Украина, Хмельницкий
2 днів тому
source : Jobs.ua

Ми рекрутингова компанія HedgeHog нового покоління, з широким спектром надання послуг у галузі найму, навчання, автоматизації та розвитку персоналу на українському та міжнародному ринках.

Наш клієнт велика компанія, яка швидко розвивається, надає послуги транспортної логістики на території Європи та США, відкрила вакансію на позицію Диспетчер з логістики зі знанням англійської мови .

 • Кого ми шукаємо : ти знаєш ПК на рівні досвідченого користувача;володієш англійською мовою на рівні Intermediate та вище;
 • маєш досвід роботи з програми Work and Travel (буде значною перевагою);хочеш розвиватися та здобути нові знання та навички.

  Також розглядаємо кандидатів, з Києва, які тимчасово виїхали до інших міст України та налаштовані повернутися до рідного Києва після перемоги!Що робити?

 • спілкуватися з англомовними водіями та брокерами;надавати допомогу у вирішенні питань щодо вантажоперевезень та логістичних послуг;
 • складати пропозиції з вантажоперевезень та логістичних послуг;обробляти замовлення;отримувати задоволення від виконаної роботи)Ми пропонуємо : офіційний контракт із першого дня;
 • сучасний комфортний офіс зі смачною кавою та привітними колегами;можливість кар&#;єрного зростання;покращення розмовної англійської на безкоштовних заняттях з професійними коучами та Native спікерами.

  медичне страхування за рахунок компанії;проведення тімбілдінгів кожні 3 6 місяців;дохід : $ + бонуси у м. Хмельницький при переїзді до Києва $ + бонусичас роботи : з 15 : 00 до 01 : 00 (Понеділок П’ятниця)Зручно поєднувати роботу з навчанням.

  Цікаво? Не гайте часу телефонуйте або надсилайте резюме : Лілія ....93 (telegram / viber)l.galkina hedgehog-agency.com

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява