Інженер сервісної служби систем опалення, котлів
Ретра, ППФ
Ровно, Ровненская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Завод опалювальної техніки РЕТРА виготовляє твердопаливні котли та супутнє обладнання вже більше 20 років.Працюємо по Україні та за кордоном.

Також ми виконуємо весь комплекс послуг з підбору, поставки обладнання, монтажу, сервісного і гарантійного обслуговування систем опалення та автоматизації наявний кваліфікований персонал КІП, конструкторський відділ, технологи.

Оголошуємо конкурс на посаду інженера сервісного обслуговування.Обов’язки : Ставка за роботи : - організація гарантійного та післягарантійного обслуговування обладнання- надання технічних консультацій- ведення баз даних- робота в графічних редакторах КОМПАС або AutoСad тощоДоплати : - підбір обладнання, складання комерційних пропозицій промислові котли, котельніВідсоток : - супровід замовлень клієнтів.

Вимоги : робота на результат здатність до навчання, комунікабельність порядність і відповідальність вміння спілкуватися з клієнтомКомпанія пропонує : - гідну оплату праці, відсоток за супровід клієнта та за досягнутий результат- навчання та можливість підвищувати кваліфікацію- команда, де твоя думка буде почута та гідно оціненаПроводимо навчання, гарантуємо ріст та додаткові можливості.

При участі у роботах на виїзді за межами м. Рівне додаткові переваги.Тел. 0978293100Анна Миколаївна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява