Комірник з функціями водія навантажувача (Промислова, 7)
PepsiCo Украина
Вишнёвое, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

PepsiСo один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями Сандора і Вімм-Білль-Данн Україна .

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами Сандора , Садочок , Сандорик .

До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода Аква Мінерале .

На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s® і Хрусteam . PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами Чудо , Слов'яночка , Машенька та дитячого харчування з брендом Агуша .

Для нас важливо : Освіта вища; Досвід роботи в сфері складського господарства не менше 1 року; Наявність посвідчення водія навантажувача.

 • Завдання посади : Ефективно і якісно проводить операції з вантажами компанії, строго у відповідності з документами, виключаючи помилки;
 • Брати участь у проведенні перерахунку по датах продукції і товарів, інвентаризацій; Забезпечувати оперативну роботу з розміщення і зберігання на складі вантажів компанії;
 • Надавати необхідну інформацію по наявності товарно-матеріальних цінностей і проведених складських операціях керівникам і фахівцям структурних підрозділів підприємства.

 • Переваги роботи у нас : Офіційне працевлаштування згідно КЗпП (Оплачувана відпустка та лікарняні); Добровільне медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування життя;
 • Позмінний графік роботи; Стабільна і офіційна оплата праці; Ситне харчування; Можливість кар'єрного росту; Безкоштовна розвозка на / з робочого місця (Біла Церква, Фастів, Тарасівка, Київ (Академмістечко, Нивки)).

  Приєднуйтесь до успішної команди PepsiCo, що створює Більше Посмішок з Кожним Ковтком та Кожним Шматочком!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява