начальника відділу юридичного забезпечення та запобігання корупції апарату Уманської районної державної адміністрації
Нова державна служба України
Умань, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра (у разі коли особа здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV ’Прикінцеві та перехідні положення’ Закону України ’Про вищу освіту’, така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра)

Вимоги до компетентності

Досвід роботи на посадах державної служби категорії Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Володіння державною мовою - відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови

Посадові обовязки

Бере участь у забезпеченні застосування чинного законодавства в районній державний адміністрації.

Забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів районної державної адміністрації.

Розробляє та бере участь у розроблені проектів нормативно-правових актів, що належать до компетенції районної державної адміністрації.

Перевіряє відповідність законодавству і міжнародним договорам України проектів розпоряджень, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, що подаються на підпис голові районної державної адміністрації, візує їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Переглядає разом із структурними підрозділами районної державної адміністрації нормативно-правові акти та інші документи з питань, що належать до компетенції сектору, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

Забезпечує в установленому порядку представлення інтересів районної державної адміністрації в судах та інших органах.

Вносить голові районної державної адміністрації пропозиції щодо подання нормативно-правового акта на державну реєстрацію в порядку, визначеному Мін’юстом.

Бере участь у підготовці та здійснені заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів районної державної адміністрації, а також візує проекти договорів за наявності погодження керівників заінтересованих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Бере участь в аналізі матеріалів, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів.

Здійснює методичне керівництво правовою роботою в апараті районної державної адміністрації, пропозиції на розгляд голови районної державної адміністрації щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності райдержадміністрації.

Здійснює інші передбачені законом повноваження.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

призначення особи, яка досягла 65-річного віку, на посаду державної служби здійснюється строком на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

Умови оплати праці

Згідно штатного розпису

Термін подачі заявок : 2021-10-22

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява