Кухар
Baker Market
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Молодіжний, яскравий, позитивний та смачний це про нас та наш колектив. Ми змінюємося та покращуємося, тому запускаємо новий формат роботи!Процеси : гарячий або холодний цех, піцаВимоги : - Досвід роботи кухарем є обов’язковим;
 • Профільна освіта;- Знання стандартів організації роботи кухні;- Акуратність, добросовісність, відповідальністьЧекаємо відгуків від повних ентузіазму випускників кулінарних навчальних закладів, а також від професійних кухарів з досвідом та стажем роботи.
 • Від себе гарантуємо вчасну та достойну оплату праці, оплачуване навчання, безкоштовну каву та харчування, роботу в атмосфері взаємодопомоги та креативу.

  Умови : позмінний графік роботи (2 робочих / 2 вихідних, з 10 : 00 до 22 : 00), оплата праці (ставка + % від каси + чайові) двічі на місяць.

  Якщо вакансія зацікавила телефонуйте +380965122111, Юлія. Або ж надсилайте резюме)) До зустрічі у baker.house.lviv.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява