Проджект-менеджер у відділ текстілю
Domio Home Interiors
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Проджект менеджер у відділ текстілюНаша компанія амбасадор провідних брендів у сфері інтер'єрного дизайну, а наші шоу-руми це унікальні простори з ретельно відібраними колекціями меблів, декору, текстилю тааксесуарів.

Саме тут народжується дім вашої мрії.Ми працюємо у приватному та комерційному секторі, в Україні та закордоном, забезпечуючи нашим клієнтам комплексний підхід до планування та втілення дизайну на кожному етапі : від першої візуалізації проекту до вибору сантехніки меблів, декору та навіть аромату для дому.

З великою прискіпливістю до деталей ми створюємо вишукані інтер'єри поза часом, що відображають красу характеру та стилю життя своїх власників.

Ми надаємо нашим клієнтам високий сервіс обслуговування і пропонуємо найостанніші новинки меблів. Ми завжди робимо для наших клієнтів більше ніж від нас чекають.

 • Ми пропонуємо величезний вибір сантехніки для облаштування вашого простору, яка буде предметом вашої гордості. Графік роботи 5 / 2 (з 10 : 00 до 20 : 00);
 • Мі пропонуємо;- стабільна заробітня плата індивідуальна програма навчання для нових співробітників;- доброзичливий і позитивний колектив;
 • щотижневі зустрічі, на яких ми ділимося нашими результатами;- корпоративні вечірки та інші приємні сюрпризи.- Найсмачніша кава та солодкі приємностіОсновні функціональні обов’язки : - ідеальне знання брендів компанііпостійна підтримка актуальності шоуруміробота з клиєнтамі та підготовка комерційніх пропозіцийзбір та переміщення зразків та замовленнь спилкування з фабрикамипідписувати договори і вести замовлення до моменту підписання акту прийому-передачі;
 • якісно вести CRM-систему;- розвивати ділові відносини з новими і старими клієнтами; підтримувати корпоративну культуру компаніїЩо ми чекаємо від претиндента на цю посаду : - відповідальність, пунктуальність, коректне виконання основних обов’язків- знання английської мові- своєчасне виконання поставлених завдань- безсумнівну виконання наказів керівництва- швидко навчатися- швидко реагувати на зміни і вміння адаптуватися до певних завдань, особливо під час акційМи будемо раді, якщо ви людина : - націлений на результат;
 • вміти спілкуватися з людьми і мати грамотну мову; володіти відмінними комунікативними і презентаційними навичкам;- з досвідом роботи в продажах від 2 років, бажано в сфері сантехніки.
 • вмінням працювати з VIP-клієнтами,
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява