Няня в ЄС (програма Au pair)
Авдєєнко Світлана Василівна
Украина, Киев
4 дня назад
source : Jobs.ua

Шановні кандидати, гостьові родини із різних країн ЄС, хто шукає помічницю по догляду за їх дітьми та легкій роботі по дому, готові запросити українську молодь й оформити офіційно за правилами програми на 1 2 роки.

Реєстрація у закордонних агентствах Швеції, Данії, Нідерландів, Люксембургу та Франції на ваш вибір. Можливий підбір родини із інших європейських країн.

В обов’язки учасника програми входить робота з дітьми, легка допомога по дому та, зазвичай, готування вечері. Обов’язкові 1.

5 чи 2 вихідних дня на тиждень, допомога родині за складеним графіком не більше 25 30 годин на тиждень, оплачувана відпустка 2 4 тижні на рік.

Вимоги до учасника наступні : мати закінчену середньо-спеціальну вищу освіту в педагогічній / філологічній / психологічній / соціальній чи медичній сфері (можливий допуск в програму й соціально активних студентів 3 4 курсів денного чи заочного відділення),володіти розмовною англійською на рівні A2 та вище (кандидати, які розуміють розмовну іноземну мову та в змозі відповісти на запитання родини, вести із ними діалог, користуючись простими розмовними фразами),досвід роботи з дітьми в якості няні обов’язковий, плюсом являється досвід роботи волонтером / вихователем / вчителем чи репетитором, медичною сестрою / педіатром / соціальним працівником чи психологом,не перебувати в шлюбі чи бути розведеним, не мати власних дітей (інакше міграційна служба не видає посвідку на проживання),наявність водійських прав та впевненого досвіду водіння додає більше шансів на знаходження гостьової родини,мати активну життєву позицію, хист до роботи з дітьми, бути відповідальною та кмітливою, доброзичливою особистістю.

надати документ про здобуту освіту, рекомендаційний лист від попереднього роботодавця, заповнити анкети та зібрати іншу необхідну документацію для отримання тимчасової посвідки на проживання (в зв’язку із воєнними діями в Україні посвідка на тимчасове проживання може оформлюватись при вашому переїзді за кордон).

На час участі в програмі учасник розміщується в окремій кімнаті будинка чи квартири гостьової родини, забезпечується 3-х разовим харчуванням на протязі всього тижня, мовними курсами, телефонним зв’язком та частково проїздом в громадському транспорті, медичною страховкою.

Переліт за кордон оплачує родина (за деякими виключеннями кандидат має сам оплачувати переліт). Виплата зарплатні (кишенькових грошей) в розмірі від до євро на місяць, в залежності від країни.

Варто зазначити, що основною метою даної програми є культурний обмін між учасником та іноземною гостьовою родиною. За час участі в програмі Au pair ви вдосконалюєте свої навики роботи із дітьми, свій рівень володіння іноземною мовою, знайомитесь із культурою та традиціями іншої країни та ділитесь зі своїми українськими, заводите друзів із різних куточків світу, адже в програмі приймає участь молодь зі всього світу.

На прикінці програми ви отримуєте рекомендаційний лист від гостьової родини, який цінується і за кордоном, і в Україні при подальшій роботі із дітьми.

Так як я проживаю за кордоном, зв’язок зі мною можливий через Viber чи Whatsapp. В першому повідомленні вкажіть, буль ласка, свій вік, вашу спеціальність, із яким віком дітей маєте досвід роботи (від і до), на якому розмовному рівні володієте іноземною мовою і якою саме.

На початку співпраці із вами складається офіційний контракт, оплата послуг агентства здійснюється із першої отриманої зарплатні в розмірі 50%.

Бажаю гарного мирного дня! З повагою, Дарія

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки