Головний економіст по роботі з тендерами
Forward Bank
Киев
3 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Forward Bank шукає Головного економіста відділу бюджетного планування / економіста по тендерах Якщо : Ви маєте навички роботи з адміністративно-

господарськими договорами У Вас наявні знання та досвід роботі з супроводу тендерних або конкурсних процедур Якщо Ви впевнений користувач MS Office (Excel, Word) Направляйте своє резюме відгуком на вакансію, бо ми впевнені, що Ви саме той, хто нам потрібен.

Чим Ви будете займатися : Розвиток та формування окремої функції закупівель служби прокьюремент Організація та супровід проведення тендерів та конкурсів Супровід документального оформлення закупівельних операцій Ревізія та контроль оформлення та виконання договорів Формування управлінської звітності по закупівлям У нас Ви матимете : можливість професіонального розвитку наявність цікавих проектів та задач дружню атмосферу однодумців можливість участі у корпоративних та спортивних заходах Банку індивідуальну програму адаптації, за допомогою якої Ви швидко дізнаєтеся про Банк, специфіку роботи, про структуру та основні підрозділи офіційне працевлаштування 28 календарних днів щорічної основної відпустки місцерозташування робочого місця в Головному офісі Банку поруч з Ботанічним садом ім.

О.Фоміна (адреса вул. Саксаганського, в 10 хв. від ст. метро Університет) Ми розглянемо Вашу кандидатуру протягом 2-х робочих тижнів і у разі позитивного зворотного зв’язку від керівника даного направлення, ми зателефонуємо Вам і призначимо зустріч у зручний для Вас час.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява