Комірник, комплектувальник на автоматизований склад
Юг-Контракт
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу комірника на автоматизований склад Хто ми? YUGCONTRACT один з найбільших non-food дистриб’юторів, 27 років на ринку України.

Компанія має мультипродуктовий портфель, до якого входять цифрова техніка та споживча електроніка, посуд, дитячі іграшки, товари медичного призначення.

Робоче місце логістичний комплекс AMTEL с.Святопетрівське, вул.Компресорна 3, (безкоштовна розвозка від ст.м.Академмістечко та ст.

м.Святошин) Вимоги : Досвід роботи комірником на складах (бажано) Порядність, чесність, уважність, вміння працювати в команді Обов’язки : Прийом і розміщення товару в місцях зберігання Збірка і комплектування замовлень робота з терміналом збору данних (сканер) Участь в підготовці і проведенні інвентаризацій Ми пропонуємо : Робота на новому сучасному складському комплексі класу А, є їдальня для прийому їжі, душові Почасова оплата праці + понаднормові (в середньому 16000 18000 грн.

а в сезон 19000 23000) Графік роботи : з ПН по ПТ в дві зміни (з 8 : 00 до 17 : 00 та з 11 : 00 до 20 : 00) Соціальні гарантії згідно КЗпП : офіційне працевлаштування 24 дні оплачуваної відпустки, оплачувані лікарняні, виплата авансів, видача матеріальної допомоги Безкоштовний спец.

одяг Чудові знижки, які вас добре здивують, на придбання всіх товарів (цифрова / побутова техніка, посуда, іграшки) Якщо ви шукаєте ПОСТІЙНУ роботу в стабільній компанії, телефонуйте :

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява