Головний спеціаліст
Нова державна служба України
Одесса, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра. Досвід роботи - не потребує.

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1. Забезпечення бухгалтерського обліку коштів по всім видам державних програм в розрізі економічної класифікації видатків.

2. Підготовка та надання заявок для виплати державних соціальних допомог, компенсацій та інших виплат з Державного та місцевого бюджетів до Департаменту соціальної та сімейної політики облдержадміністрації та Фінансового відділу райдержадміністрації.

3. Підготовка платіжних доручень на перерахування субвенції з Державного, обласного та місцевого бюджетів у тому числі за Саратський та Татарбунарський відділи.

4. Проведення перевірки надрукованих виплатних відомостей на тотожність зведених показників з наданими в бухгалтерію супровідними відомостями.

5. Аналіз підстав повернення сум відправлених допомог, підготовка листів та платіжних доручень по відновленню касових видатків.

6. Здійснення обліку повернутих коштів по всім видам програм.

7. Ведення обліку, аналіз планових показників по бюджетам.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Умови оплати праці

надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України Про державну службу

Термін подачі заявок : 2021-05-28

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява