Інженер з ремонту електроніки у Берегове
Є робота!
Берегово, Закарпатская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Інженери з виробничого ремонту отримують друковані плати, які не пройшли тестування. Вони здійснюють додаткове тестування, визначать причину несправності та по можливості ремонтують їх.

Основні обов’язки : - Діагностика пристрою і локалізація несправностей електронних пристроїв : датчики, хаби, сирени і тп- Проведення ремонту на рівні компонентної бази- Робота з заявками на ремонт у програмі JiraОсновні вимоги : - Вища / незакінчена вища технічна освіта.

 • Відмінне знання схемотехнікита сучасної елементної бази- Розуміння загальних принципів роботи мікропроцесорних пристроїв- Вміння працювати паяльником та термоповітряною паяльною станцією- Навички роботи з вимірювальним обладнанням мультиметр, осцилограф- Попередній досвід пайки smd-компонентів 0402 без збільшувальнjго обладнання 70% наших ремонтів- Гарний зір і тверда рукаМи пропонуємо : - Можливість професійного та кар'єрного зростання з подальшим підвищенням заробітної плати- Є розвозка з Мукачево, Хуста, Виноградова, Ужгорода- Надаємо допомогу з пошуком житла- При влаштуванні на роботу ви отримуєте Welcome bonus (разова виплата) в сумі 5000 грн.
 • 2500 грн. після закриття випробного терміну та 2500 грн. після другого місяця роботи

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява