секретар судового засідання
Нова державна служба України
Херсон, Херсонская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта вища, зі ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю Правознавство , Правоохоронна діяльність .

 • Досвід роботи не обов’язково.Вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки1.1. Здійснення судових викликів та повідомлення в справах, які знаходяться в провадженні судді;
 • оформлення заявок до органів внутрішніх справ, місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та обвинувачених (підсудних осіб), підготовка копій відповідних судових рішень.

  2. 2. Перевірка наявності і з’ясовування причини відсутності осіб, яких викликано до суду і доповідь про це головуючому судді.

  3. 3. Забезпечення фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами, здійснення запису фонограми судового засідання.

  4. 4. Ведення журналу судового засідання, протоколу судового засідання.5. 5. Забезпечення фіксування процесуальних дій у режимі відеоконференції, робота з технічними записами відеозапису під час проведення процесуальних дій в режимі відеоконференції, здійснення запису відеофонограм на носії відеозапису.

  6. 6. Виготовлення копій судових рішень та здійснення заходів щодо їх вручення учасникам процесу.7. 7. Здійснення оформлень для направлення копій судових рішень сторонам по справі та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.

  8. 8. Виготовлення виконавчих листів у справах за якими передбачено негайне виконання.9. 9. Оформлення матеріалів судових справ і передача справ до канцелярії суду.

  10. 10. Внесення до автоматизованої системи документообігу суду інформації щодо учасників процесу та руху судової справи.

  11. Виконання інших доручень судді, керівника апарату суду.12. Виконання інших обов’язків, які не перелічені в посадовій інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково шляхом укладення контракту. Умови оплати праці1.

  Посадовий оклад - 4250 гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року 358 Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя .

  2. Надбавки, доплати та премії відповідно до статей, 50, 52 Закону України Про державну службу Термін подачі заявок : 2020-10-02

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява