Внутрішній аудитор
Фармак, АТ
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Фармак з 2010 року є лідером та драйвером фармацевтичного ринку України*, найбільшим експортером лікарських засобів. Продукція компанії експортується до понад 20 країн світу.

У портфелі компанії нараховується 220 продуктових досьє.Наша компанія визнана кращим роботодавцем! за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research- за версіями журналів Фокус , Бізнес та за підсумками дослідження Рейтинг роботодавців України 2018 HeadHunter Україна.

Ми з радістю запрошуємо долучитись до нашої команди професіоналів на посаду Аудитор .Ми гарантуємо : - Конкурентну та офіційну заробітну плату, різноманітні премії та цікаві персональні мотиваційні програми (спорт, розвиток, відпочинок).

 • Повне медичне страхування за рахунок компанії.- Колоритну корпоративну культуру, яка мотивує до нових звершень.- Насичене спортивне життя та цікаве дозвілля.
 • Можливості навчання та розвиток за рахунок компанії.- Велику корпоративну бібліотеку з професійною та художньою літературою.
 • Зручне розташування компанії на Подолі біля метро Т. Шевченко.Основні задачі : - Надання незалежної, об'єктивної інформації за результатами здійснених аудитів / перевірок і надання пропозицій, спрямованих на підвищення вартості бізнесу.
 • Оцінка операційної діяльності з метою визначення відповідності її результатів встановленим цілям.- Проведення оцінки виконання коригуючих заходів, розроблених за результатами аудиту.
 • Що необхідно для успішного виконання задач : - Вища освіта.- Досвід роботи аудитором від 2-х років.- Вільне володіння англійською мовою.

 • Наявність сертифіката аудитора (СІА).- Знання методик й процедур проведення аудиту.- Знання міжнародних стандартів фінансової звітності та складання звітності за міжнародними стандартами.
 • Розуміння методів аналізу господарсько-фінансової діяльності компанії.Чекаємо на Ваше резюме з очікуваним рівнем ЗП.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява