Помічник видавця
Максим Сергійович В. Ч.
Украина, Львов
4 днів тому
source : Jobs.ua

На неповну зайнятість потрібен "помічник видавця"Загальні вимоги до кандидата : Вища / неповна вища профільна освіта (спеціальність : видавнича справа, літературний редактор) або філологічна освіта (переважно російська / українська філологія).

А також маркетинг : )Бездоганне знання російської / української мови.Бажання багато спілкуватися з людьми (представниками інших видавництво) та досягати домовленостей нам потрібні результати.

Впевнений користувач ПК (переважні робота з текстами та email).Уміння працювати з текстами, логічне мислення.Плюсом буде : Досвід в продажах.

Досвід в інтернет-маркетингу.Якщо Ви готові багато контактувати з видавцями, продавати наші послуги, та укладати договори ми зможемо співпрацювати.

Вся робота ведеться в мережі тому Вам не потрібно буде кудись їздити.Для нас головне результат, тому пропонуємо вільний графік та дистанційну роботу.

Важливо наявність інтернету та телефону для зв'язку. Ми шукаємо відповідальну людину, що вміє досягати результатів.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява