Młodszy Tester Automatyzujący(Java)
Nexio Management
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

JMeter (nice to have)

Java (junior)

Aktualnie dla naszego wewnętrznego zespołu IT, poszukujemy Testera Automatyzującego. Praca w ramach projektu budowy systemów wspierających placówki medyczne.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie testów automatycznych dla warstwy frontu i backendu.

Obowiązki

  • Pisanie testów automatycznych
  • Budowanie scenariuszy i przypadków testowych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji użytkownika.
  • Wymagania :

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem Java i Selenium
  • Minimum 1-letnie doświadczenie w roli testera automatyzującego
  • Doświadczenie w pracy z Soap UI
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
  • Doświadczenie w testach wydajnościowych przy użyciu Jmeter mile widziane
  • Oferujemy :

  • Umowę B2B lub umowę o pracę
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Pakiet benefitów : Medicover (rozszerzony o stomatologię), karta sportowa FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Повідомте про це