головний спеціаліст
Нова державна служба України
Запорожье, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта; рівень вищої освіти не нижче молодшого бакалавра, бакалавра в галузі архітектури та будівництва, вільне володіння державною мовою, без вимог до досвіду роботи.

Посадові обовязки

1. Бере участь у реалізації державних і бюджетних програм з питань : будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян, реалізації проєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (у разі визначення структурного підрозділу розпорядником коштів за програмою).

2. У межах компетенції готує проєкти розпоряджень голови облдержадміністрації, проєкти обласних програм, проєкти наказів департаменту, аналітичні інформаційні довідки, інші документи і матеріали.

3. Складає титульні списки будов і подає їх на затвердження в установленому порядку.

4. Здійснює контроль в установленому порядку за своєчасним фінансуванням в повному обсязі будівництва об’єктів відповідно до титульних списків будов та укладених договорів.

5. Бере участь у розробці пропозицій щодо посилення інноваційної складової при здійсненні проєктування та будівництва об’єктів промисловості та інженерно-транспортної інфраструктури.

6. Здійснює підготовку проєктів договорів для укладання з проєктними і вишукувальними організаціями на проведення авторського нагляду за будівництвом, на проведення технічного нагляду за будівництвом та про закупівлю робіт або послуг за державні кошти.

7. Бере участь у визначенні та погодженні ціни на будівництво об’єктів відповідно до чинних нормативних актів та в організації закупівлі товарів, робіт і послуг згідно чинного законодавства, необхідних для виконання своїх завдань.

8. Здійснює оформлення, подання на реєстрацію органам державного архітектурно-будівельного контролю дозвільних документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, та здійснює їх отриманням в установленому порядку.

9. Здійснює оформлення передачі у комунальну власність відповідно чинному законодавству завершених будівництвом та введених в експлуатацію об’єктів житлово-комунального господарства згідно з чинним законодавством.

10. Здійснює підготовку приймання від підрядника законсервованих або припинених будівництвом об’єктів і підготовлює для внесення інвесторам пропозиції щодо подальшого використання об’єктів незавершеного будівництва згідно з чинним законодавством.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Умови оплати праці

 • 1) посадовий оклад 5500 грн.;
 • 2) розмір надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

 • 01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами);
 • 3) інші надбавки, доплати та премії визначаються відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • 4) додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) встановлюються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-04-28

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява