Технік автоматизованих систем управління
Бердянський прикордонний загін
Украина, Запорожье
4 днів тому
source : Jobs.ua

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ : - наявність громадянства України;- вік від 18 (тільки чоловіки) відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу.

 • проходження строкової служби не обов’язково);- придатність до військової служби за станом здоров’я;- наявність вищої освіти за фахом;
 • відсутність судимостей та приводів до поліції;- позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання, служби.ОБОВ’ЯЗКИ : - знання будови, правил експлуатації, ремонту обчислювальної техніки та обладнання інформаційних систем;
 • організація роботи автоматизованих систем управління;- технічна перевірки засобів передачі даних;- з’ясування причин порушень процесів інформаційного обміну даними і вживання заходів щодо їх відновлення та усунення аварійних ситуацій.
 • РЕЖИМ РОБОТИ : добовий. УМОВИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ : щорічна відпустка від 30 діб, безкоштовне забезпечення військової формою, безкоштовне харчування під час несення служби в нарядах, безкоштовне обстеження та лікування в медичних закладах Державної прикордонної служби України.

  На відділах прикордонної служби розрахунок вислуги 1 : 1,5 роки. Контракт терміном від 3 років.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява