Менеджер по роботі з партнерами (іспанська, італійська мова)
Jooble
Одесса, Одесская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Jooble це українська продуктова IT-компанія, сервісом якої користуються понад 90 мільйонів користувачів у 69-ти країнах світу.

Продукт Jooble всесвітній веб-сайт з працевлаштування і входить до 500 найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі.Jooble це віддалена компанія.

Ми віримо, що талановиті люди можуть створювати круті проєкти без офісу ми відкриті для нових талантів, де б вони не були.

Якщо ти маєш на меті розвиватися у сфері IT і активно використовувати навики ділового спілкування іноземною мовою, тож для тебе є пропозиція.

Для вільної взаємодії з партнерами шляхом листування ми шукаємо Менеджер з комунікацій з партнерами зі знанням однієї з іноземних мов (французька, німецька, румунська, угорська, польська, іспанська, італійська, словацька, чеська, голландська).

 • Швидкий відгук : https : / / forms.gle / SnhFAcf1o9VJkwto6Наша вакансія зацікавить тих, хто : - володіє однією з іноземних мов на рівні Intermediate (французька, німецька, польська, іспанська, італійська, румунська, угорська, словацька, чеська, голландська);
 • розуміння того, що таке поштові сервіси та як з ними працювати;- вміння працювати з Google документами та таблицями;- на ти з комп’ютером та прагне розвиватися в IT сфері;
 • може організувати самостійно робочий день.Що входить в основні задачі : - пошук партнерів через Google для співпраці з Jooble;
 • ведення листування з партнерами по e-mail;- аналіз потенційних партнерів;- проведення Zoom зустрічей з ініціативи сайта-партнера.
 • Що ми пропонуємо : Графік роботи : - віддалений формат роботи;- гнучкий графік роботи, в діапазоні з 8 : 00 до 22 : 00 EET;
 • повний робочий день (8 годин на день) або часткова зайнятість (від 5 годин на день);- робота тільки в робочі дні з пн-пт, сб-нд та державні свята вихідні.
 • Навчання : - оплачуємо вам online навчання з тренером перед стартом роботи;Чому з нами комфортно працювати : - робіть свої перші кроки у реалізації роботи в ІТ компанії;
 • розвивайте навички комунікації іноземною мовою та SEO-оптимізації;- підтримка ментора та комунікація з командою протягом всього часу віддаленої роботи;
 • SEO Club, KSS (knowledge sharing sessions);- оплачувана відпустка 24 дні на рік.Оплата : - оплату здійснюємо стабільно 2 рази на місяць без затримок.
 • Якщо вам сподобалась вакансія, надсилайте швидкий відгук, заповнивши форму : https : / / forms.gle / SnhFAcf1o9VJkwto6 (по часу займає приблизно до 2-х хвилин).

  Контакти для зв’язку : - Telegram : jooble hiring (Даша), jooble remote (Еліна), tz jooble (Тетяна)- WhatsApp : +380671751601 (Даша), +380674669205 (Еліна), +380672116950 (Тетяна)- Viber : +380671751601 (Даша), +380674669205 (Еліна), +380672116950 (Тетяна)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява