BIM-спеціаліст
Інек Консалтинг, ТОВ
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо до співпраці BIM-спеціалістів (координаторів, конструкторів). Про компанію : ми незалежна міжнародна інжинірингова, з проектами по всьому світу, яка на ринку працює понад понад 10 років.

Можемо запропонувати кандидатам : - можливість зростання та розвитку в одній з кращих інжинірінгових компаній- ринковий рівень заробітньої плати, та можливість його підвищення- цікаві проекти (міжнародні)- колектив єдинодумців та креативних людей, зі спільними цінностями та ідеями- територіально офіс вул.

Січових стрільцівБажано, щоб в кандидата було : Вища технічна освіта. Досвід роботи не менше 2-х років фахівцем з BIM-моделювання.

Знання таких програм, як #Autocad, Revit, #Navisworks, #Infraworks, #Tekla Structure, #Civil 3D, Robur Road, #Credo, #Indorcad, #Bentley OpenRoads.

Досвід написання EIR, BEP Досвід впровадження PDM, PLM систем, або систем документообігу.Знання діючих методичних і нормативних матеріалів в проектуванні.

Знання алгоритму реалізації проекту.Знання світових тенденцій BIM технологій, основною термінології пов’язаної з BIM технологією.

Практичний досвід налаштування шаблонів, налаштування робочих наборівПрактичний досвід створення сімейств Написання скриптів DYNAMO (бажано)Основний функціонал : Розробка плану реалізації проекту інформаційного моделювання відповідно до ресурсів, стандартів і бізнес-процесів організації.

Координація роботи над проектом інформаційного моделювання.Контроль за виконанням плану реалізації проекту інформаційного моделювання.

Формування та контроль якості інформаційної моделі об'єкта. Організація середовища загальних даних проекту інформаційного моделювання.

Стандартизація діяльності організації на основі технологій інформаційного моделювання.Складання інструкції по автоматизованому рішенню завдань інформаційного моделювання.

Формування пропозицій по оптимізації рішення задач інформаційного моделювання. Аналіз ресурсів організації для реалізації проекту інформаційного моделювання.

Визначення складу сумісного програмного забезпечення процесу інформаційного моделювання.Узгодження рівнів деталізації графічних і інформаційних даних при розробці інформаційної моделі та її частин.

 • Проведення перевірок інформаційних моделей на відповідність вимогам, на колізії, контроль коректності і актуальності моделейНалаштування прав доступу для учасників проектування;
 • Розробка BIM-стандартів і регламентів, здійснення контролю їх дотримання усіма учасниками проекту;Чекаємо на резюме та ваші коментарі !067 533 15 59096 0321512

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява