Митний декларант, Митний брокер, Агент з митного оформлення
СЕМОТЕКС
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги до кандидатів : 1. Знання митного Кодексу України та необхідних норм законодавства2. Робота з програмою MD Office, знання класифікації товарів.

3. Досвід роботи митним декларантом (митним брокером, агентом з митного оформлення) 4. Водійське посвідчення та досвід керування авто.

5. Самостійність та відповідальність, ефективна взаємодія з колегами.6. Порядність та акуратність.7. Швидкість і точність в роботі.

Обов’язки : 1. Митне оформлення товарів2. Отримання дозволів, запитів, узгоджень та інших документів для митного оформлення товарів.

3. Перевірка правильності та комплектності транспортних та супровідних документів.4. Визначення коду товару у відповідності до УКТЗЕД.

5. Визначення країни походження товару 6. Визначення митної вартості товару.7. Розрахунок та надання бухгалтерії необхідних сум та дат для сплати за митне оформлення (мито, ПДВ, термінал, інші збори та платежі)8.

Застосування преференційних тарифів та податкових пільг при митному оформлені.9. Отримання потрібних дозволів на ввіз-вивіз товару до-з України (Держекоінспекція, Держкарантин, інші органи).

10. Надання необхідних документів водіям до та після митного оформлення, вчасне інформування їх про місце завантаження, доставки та розвантаження товару.

11. Подання до бухгалтерії закритої (правильно оформленої) вантажної митної декларації та оригіналів документів на імпорт(експорт) товару.

Умови праці : Повний робочий день, З 9 до 18; - 5 днів на тиждень. Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії. Можливість навчання за рахунок компанії.

Зростання зарплати залежно від ставлення робітника до праці та виконаної роботи. інфо : Тел. : ....7452 Олег Володимирович. olegduch at yahoo.com

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява