Електрозварник
Військова частина Т0500
Украина, Чернигов
2 дня назад
source : Jobs.ua

Требования : Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність групи з електробезпеки не нижче ІІІ.

Без вимог до стажу військової служби (роботи). Обязанности : Виконує ручне кисневе різання бензорізальними та газорізальними апаратами стального легковагового і важкого лому.

Виконує ручне дугове, плазмове, газове автоматичне і напівавтоматичне зварювання простих деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей.

Виконує кисневе та плазмове прямолінійне та криволінійне різання в нижньому і вертикальному положеннях зварного шва металом, простих і середньої складності деталей з вуглецевих сталей за розміткою вручну, на переносних стаціонарних та плазморізальних машинах.

Прихвачує деталі, вироби конструкцій у всіх просторових положеннях. Готує вироби, вузли та з’єднання під зварювання. Зачищає шви після зварювання і різання.

Забезпечує захист зворотної сторони зварного шва в процесі зварювання в захисних газах. Наплавляє прості невідповідальні деталі.

Усуває раковини та тріщини в простих деталях, вузлах, відливках. Условия : чоловіки від 18 до 40 років при відсутності кримінальної або адміністративної відповідальності.

Гарантовано повне соціальне, речове та медичне забезпечення, можливість отримання безкоштовної вищої освіти, кар' єрне зростання.

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки