Електрозварник
Військова частина Т0500
Украина, Чернигов
2 днів тому
source : Jobs.ua

Требования : Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність групи з електробезпеки не нижче ІІІ.

Без вимог до стажу військової служби (роботи). Обязанности : Виконує ручне кисневе різання бензорізальними та газорізальними апаратами стального легковагового і важкого лому.

Виконує ручне дугове, плазмове, газове автоматичне і напівавтоматичне зварювання простих деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей.

Виконує кисневе та плазмове прямолінійне та криволінійне різання в нижньому і вертикальному положеннях зварного шва металом, простих і середньої складності деталей з вуглецевих сталей за розміткою вручну, на переносних стаціонарних та плазморізальних машинах.

Прихвачує деталі, вироби конструкцій у всіх просторових положеннях. Готує вироби, вузли та з’єднання під зварювання. Зачищає шви після зварювання і різання.

Забезпечує захист зворотної сторони зварного шва в процесі зварювання в захисних газах. Наплавляє прості невідповідальні деталі.

Усуває раковини та тріщини в простих деталях, вузлах, відливках. Условия : чоловіки від 18 до 40 років при відсутності кримінальної або адміністративної відповідальності.

Гарантовано повне соціальне, речове та медичне забезпечення, можливість отримання безкоштовної вищої освіти, кар' єрне зростання.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява