Data Engineer
Datumo
Odesa, UA
5 днів тому
source : Just Join IT

Kafka (nice to have)

Kubernetes (nice to have)

Airflow (nice to have)

Docker (junior)

Apache Spark (regular)

JVM (regular)

Datumo to firma specjalizująca się w technologiach Big Data i Cloud. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych programistów na stanowisko Big Data Engineer.

Wymagamy min. 3 lata doświadczenia w stosie Big Data, znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz znajomość języka polskiego komunikatywnie.

Dzięki pracy w Datumo :

  • staniesz się częścią międzynarodowego zespołu,
  • zyskasz dostęp do najnowszych technologii oraz unikalną wiedzę od naszych ekspertów,
  • rozwiniesz swoje umiejętności jako Data Engineer,
  • spotkasz super przyjaznych ludzi! : )
  • Codzienne zadania :

  • Praca w międzynarodowych projektach z doświadczonymi inżynierami Big Data
  • Tworzenie systemów z wykorzystaniem Spark, Kafka, Airflow, JVM
  • Wdrażanie architektury Big Data w środowiskach chmurowych lub on-premise
  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem technologii takich jak Kubernetes
  • Dbanie o jakość rozwiązania z wykorzystaniem code review oraz testów automatycznych
  • W Datumo czeka na Ciebie :

  • start-up’owa i przyjazna atmosfera bez barier hierarchicznych
  • 100% pracy zdalnej , jednak chętnie spotkamy się z Tobą na kawie w jednym z naszych biur w Warszawie lub w Częstochowie,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy - wierzymy w zasadę work-life balance i wspieramy Twoje pasje,
  • indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego stworzona wraz z Twoim mentorem,
  • zdobycie wiedzy z obszaru Big Data i najnowszych technologii,
  • różnorodne i rozwijające projekty dla klientów z całego świata,
  • intensywna nauka pod okiem doświadczonych inżynierów danych,
  • praca przy platformach analitycznych w chmurze oraz on-premise,
  • małe zespoły projektowe,
  • możliwość zmiany projektu wewnątrz firmy,
  • 20 dni płatnego urlopu,
  • indywidualny budżet na szkolenia i konferencje,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość nauki języka angielskiego z native speakerem,
  • realny wpływ na decyzje projektowe oraz na rozwój firmy,
  • cykliczne integracje oraz wyjazdy ogólnofirmowe sprzyjające budowaniu relacji.
  • Brzmi fajnie? Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! : )

    A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie - odwiedź nasz profil na LinkedIn , na Facebooku oraz na Instagramie !

    Повідомте про це