Заступник головного бухгалтера
Інтелектуальні комунікації
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

ТОВ Інтелектуальні комунікації ТМ Giraffe , провайдер бездротового інтернету (Canopy, WiMax) запрошує прийняти участь в конкурсі на тимчасово вакантну (на період декретної відпустки основного працівника до 3х років) посаду Заступника головного бухгалтера.

 • Вимоги : Вища освіта (бухгалтерський облік, аудит, економіка, фінанси);ДР роботи на посаді заст. головного бухгалтера від 2х років;
 • Досвід взаємодії з контролюючими органами та проходження комплексних перевірок, аудитів;Знання програмного забезпечення (Word, Exсel, 1С (8.

 • 3) УПП, M.e.doc)Знання законодавчої бази України, бажано знання трансферного ціноутворення;Високий рівень професіоналізму, відповідальності, пунктуальності, аналітичний склад розуму, уважність, комунікабельність, порядність, старанність, чітке виконання поставлених завданьМи пропонуємо : офіційне працевлаштування;
 • офіційну заробітну плату;гнучкий графік роботи з можливістю працювати дистанційно (на період карантинних заходів);затишну та дружню атмосферу в колективі : )Обов’язки : Ведення бухгалтерського (відповідно до ПСБО) та податкового обліку на підприємстві : нарахування та виплата заробітної плати (авансу), відпусток, лікарняних та інше;
 • формування резерву відпусток (штат 30 чол.)ведення договорів ЦПХ та ФОП по оренді приміщень, нарахування та виплати по оренді автоведення розрахунків з підзвітними особами, розрахунок сум добових на відрядження співробітників, контроль за оформленням авансових звітів, нарахування на переліміт мобільного зв’язкуоблік ОЗ, НМА, товарівведення податкового обліку на підприємстві, контроль зобов’язань та податкового кредиту, реєстрація ПН і розрахунків коригувань до ПН;
 • підготовка та участь в проведенні річної інвентаризації, оформлення результатів інвентаризації та відображення в податковому та бухгалтерському облікуорганізація своєчасного закриття періоду (місяця, кварталу, півріччя, року).

  Контроль за додержанням порядку складання первинних документів та правильністю оформлення господарських операцій; Складання та подання статистичної та податкової звітності (1ДФ, Дод 4 ЄСВ та ін.

  Супровід проведення на підприємстві перевірок контролюючими органами (податкова, фонди соціального і пенсійного страхування), а також внутрішнього і зовнішнього аудиту.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява