Менеджер з обслуговування заможних клієнтів (вул. Київська, 77)
Первый Украинский Международный банк
Житомир, Житомирская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ДОСВІД Необхідні : Вища фінансова, економічна або юридична освіта. Досвід роботи від 2 років в підрозділах РБ, VIP на відділенні.

Володіння навичками операційного обслуговування клієнтів. Бажані : Хороші навички комунікацій та продажів. Англійська мова.

 • Ваша РОЛЬ : Консультація клієнтів за продуктами та послугами Банку; Продаж продуктів / послуг клієнтам відповідно до Тарифів Банку;
 • Укладення з фізичними особами договорів на відкриття карткових, депозитних та поточних рахунків; Комплексне обслуговування клієнтів категорії Affluent;
 • Проведення операцій по рахунках клієнта при наявності довіреності від клієнта; Постійний моніторинг клієнтського портфеля під управлінням;
 • Супровід клієнтських операцій; Рішення індивідуальних запитів клієнта. Чому саме ПУМБ? Один з найкращих працедавців України.

  Комфортне робоче місце. Професійна та дружня команда. Можливість участі в крос-функціональних проектах. Гідна винагорода, повністю біла зарплатня.

  Постійний розвиток компетенцій та можливості професійного зростання.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява