Менеджер по роботі з клієнтами зі знанням угорської мови
ООО 1CallCenter
Ужгород, Закарпатская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми велика міжнародна компанія 1CallCenter, яка на ринку здійснює свою діяльність з 2012 року, відкриває нові офіси і має великий штат співробітників не тільки в Україні, а й в країнах Європи, Азії та Латинської Америки.

Основний напрямок - активні продажі товарів з категорій Краса , Здоров'я і ін. В нинішніх умовах ми не просто не закрилися, а навпаки разширили клієнтську базу і збільшили штат співробітників майже в 2 рази! Ми не тільки обіцяємо, а реально робимо! І з радістю приймемо в нашу команду менеджера з продажу зі знанням угорської мови Що потрібно робити?

 • Все максимально просто : -Ти спілкуєшся з клієнтами, які вже залишили заявку на сайті і зацікавлені в покупці; -Здійснюєш консультації на угорській мові по нашим скриптам, працюєш з запереченнями і здійснюєш продажу;
 • Вносиш дані в crm систему. Що ми пропонуємо замість : - Гідну та конкурентну заробітну плату (ставка + бонуси + премії).
 • Новачки у нас заробляють від 14000 грн і вище, для досвідчених співробітників межі немає - наші оператори в середньому отримують 20 000 -30 000 грн! - Навчання за рахунок компанії, також нашу підтримку 24 / 7 в процесі роботи;
 • У тебе буде зручний гнучкий графік : 5 / 2 (вихідні плаваючі), зміни 8-16 і 15-23. Якщо хочеш неповну зайнятість - поєднувати з навчанням чи іншою діяльністю, то ми можемо розглянути варіанти роботи по 4 і 6 годин.
 • Можливість розвитку (тренінги, тімбілдинги, кар'єрне зростання); - Приємні плюшки (кращі співробітники раз в квартал отримують подарунки та подарункові сертифікати, кращі команди отримують бюджет на корпоратив) - Любиш працювати в колективі?
 • Тоді приходь до нас в офіс, де можна не тільки поспілкуватися з колегами, а ще й попити смачну каву з солодощами; - Любиш працювати вдома і не хочеш витрачати час на транспорт?

 • Без проблем! У нас можна працювати і віддалено. Завищених вимог у нас немає! Тобі всього лише потрібно : - Володіти угорською мовою на рівні В2-С1;
 • Вміти грамотно спілкуватися; - Впевнено володіти комп'ютером; - Бути дисциплінованим і стресостійким. Якщо перераховані вище пункти про тебе, то скоріше телефонуй нам або надсилай резюме! Місць залишилося небагато! Дзвони скоріше за номером : +380508386527 (9.
 • 00-18.00) HR-менеджер, Вікторія

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява