Менеджер з продажу (USA, Canada)
ООО LOGITY
Харьков, Харьковская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ти маєш свої життєві цілі і не бачиш причин їх не досягти? Ти впевнений у тому, що твоя країна дає тобі можливість здобути все, про що мрієш?

Ти сфокусований на тому, що твоє життя це твоя можливість? Тоді приєднуйся до динамічної та емоційної команди Logity! Ми пропонуємо тобі стати фахівцем з організації перевезень вантажів по всій території Північної Америки! З першого дня ти поринеш у англомовний світ логістики, турботи про клієнтів та якісного американського сервісу! Що ти отримаєш ще?

Роботу, в якій ти щодня допомагаєш тисячам людей отримати те, що їм потрібно, будучи частиною стабільної міжнародної компанії.

Володієш англійською від рівня Intermadiate та вище? 4 причини обрати в Logity : 1 #випробовуй себе Серйозна робота, де кожен новий день виклик, перед яким не можна пасувати.

2 #заробляй Чесна та прозора система оплати праці заробляєш стільки, скільки працюєш. 3 #мрій Не бачиш перешкод і не зупиняєшся на здобутому.

Все реально у світі можливостей LOGITY. 4 #відпочивай Напруга буде відкомпенсована оточенням та умовами праці. Ми пропонуємо тобі : Навчання.

Нам не потрiбна профільна освіта або досвід роботи. Ми навчимо тебе самі. Графік, що переверне твоє уявляння про баланс робочого часу (з 14.

00). Яскраву корпоративну культуру ми відпочиваємо так само насичено, як і працюємо. Особистістний розвиток ти стаєш професіоналом крок за кроком за підтримки свого наставника.

Гідні персональні бонуси, що відповідають твоїм досягненням щомісяця / пів року / рік. Оформлення згідно законодавства України.

Ми працюємо за такими принципами і очікуємо від тебе : #встанови контакт з клієнтом #забезпеч йому якісний сервіс #піклуйся про клієнта #будь гідним своєї компанії #стань кращою версією себеНадсилай своє резюме, якщо тобі важливо мати впевненість у завтрашньому дні!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява