Водій категорії СЕ (Гіртека) в Польщу
ООО НАРВІС
Кропивницкий, Кировоградская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Нарвіс золотий партнер провідної групи транспортних компаній Європи Girteka Logistics . ЩО МИ ПРОПОНУЄМО? Працевлаштування в Польщі, в транспортному підрозділі групи компаній Girteka Logistics в м.

Познань. Офіційне працевлаштування (безтерміновий контракт, соціальні гарантії, отримання КОДу 95). Достойну оплату праці (від 2040 до 2263 євро / місяць).

Оплачуване стажування для водіїв без досвіду по ЕС (від 1200 евро / місяць). Напрямок вантажоперевезень : Європа, Європа-Скандинавія.

Робота в одиночному або подвійному екіпажі. Роботу тільки на нових автомобілях, які відповідають стандартам Євро 6. Сучасний гараж і сервісне обслуговування автомобілів.

ЯКИМ ЧИНОМ МИ ЦЕ РОБИМО? Безкоштовно! Кандидатам не потрібно оплачувати за наші послуги. Супроводжуємо кандидатів від заповнення анкети до виїзду на працевлаштування.

Надаємо повну візову підтримку. Проводимо попередній інструктаж. ЯКИХ ВОДІЇВ МИ ШУКАЄМО? Професійних водіїв з категорією СЕ .

З досвідом роботі по Європі і / або СНД від 3-ох місяців. З бажанням працювати і заробляти. ЗАЦІКАВИЛА ПРОПОЗИЦІЯ? Зв’яжіться з менеджером з персоналу!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява