Technical Co-founder with WordPress
brantt__
Odesa, UA
5 днів тому
source : Just Join IT

Vue / React / Angular (nice to have)

WordPress (master)

Kogo szukamy :

Co-foundera technicznego działu / marki IT z przeszłością Wordpress Developera

Poszukujemy Partnera / Co-foundera technicznego we wspólnie rozwijanym dziale IT lub nowo utworzonej marce, który wesprze nas w rozbudowie naszego zespołu, docelowo obejmującego część udziałów we wspólnym przedsięwzięciu.

Chcemy aby była to osoba, która na początku współpracy, wykaże się doświadczeniem WordPress Developera na poziomie eksperckim, wspierając nas we wdrażaniu bieżących projektów.

Jeśli nie chcesz pracować już dla kogoś, a przejście na swoje napawa Cię obawami : jak to zorganizować? czy sam

dam radę? czy potrzebuję partnerów? skąd klienci? gdzie szukać pracowników? itp. to my mamy to wszystko, a

potrzebujemy jedynie Twojej wiedzy technicznej.

O nas :

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną o butikowym charakterze - nierozbudowana struktura, przyjazna atmosfera, zrównoważone tempo pracy.

Budujemy silne i wartościowe marki, w ramach działań brandingowych - jest to rdzeń naszej działalności. Ponadto tworzymy z miesiąca na miesiąc coraz więcej stron i serwisów internetowych i właśnie w tej dziedzinie potrzebujemy Twojego wsparcia.

Dołącz do nas jako WordPress Developer i twórz wspólnie z nami zaawansowane strony internetowe dla naszych klientów. W zamian za Twoje zaangażowanie, zapewnimy Ci sprzyjające warunki rozwoju oraz ciekawe projekty.

Przy rozpoczęciu współpracy oferujemy :

  • elastyczną, w pełni zdalną formę współpracy;
  • samodzielność w realizowanych działaniach;
  • bardzo dobre warunki współpracy w oparciu o umowę b2b;
  • 15000-20000 PLN / month w oparciu o umowę b2b;
  • udział w projektach charakteryzujących się dużą różnorodnością;
  • pracę na styku wielu dziedzin biznesu;
  • twórczą atmosferę w zgranym zespole oraz jego wsparcie;
  • dostęp do szkoleń, kursów, konferencji.
  • Nasza wizja współpracy :

  • stanowisko menedżerskie lidera działu IT (Head of Development),
  • udział w zyskach z przychodów działu / marki IT (partner / co-founder);
  • Poniżej trochę rutynowych ale ważnych kwestii ;)

    Twoje zadania :

  • Tworzenie zaawansowanych projektów z wykorzystaniem platformy WordPress : strony www, serwisy e-commerce, portale;
  • Budowanie wspólnie z Project Managerem zespołu wdrożeniowego, wsparcie merytoryczne, określanie profili niezbędnych umiejętności;
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu, zwłaszcza w zakresie ich wsparcia merytorycznego dotyczącego architektury projektów, pracy zgodnej z dobrymi praktykami;
  • Sprawowanie nadzoru nad poprawnością realizacji zadań zespołu (code review);
  • Weryfikowanie poprawności działania wdrożonych projektów, aktywne branie udziału w testach.
  • Nasze oczekiwania :

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy komercyjnej z WordPressem;
  • Bogate doświadczenie w tworzeniu stron RWD w metodologii mobile-first;
  • Dbałość o semantyczność kodu;
  • Zmysł estetyczny na wysokim poziomie;
  • Dbałość o szczegóły i jakość pracy;
  • Umiejętność pracy z GIT w modelu pracy na branchach;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Trochę o umiejętnościach ;)

    Bardzo dobra znajomość :

  • HTML5, CSS3, LESS / SCSS z BEM;
  • PHP;
  • ACF PRO, edytora Gutenberg i jego bloków;
  • WPML.
  • Administrowania systemem WordPress;
  • Poruszania się w WP Adminie;
  • Tworzenia szablonów do WordPressa;
  • Tworzenia pluginów do WordPressa;
  • Używania filtrów i akcji w WP;
  • Hierarchii plików w WP.
  • Dobra znajomość :

  • WooCommerce oraz umiejętność budowania w nim szablonów;
  • Implementacji zewnętrznych interfejsów API REST;
  • Optymalizacji stron zgodnie z zaleceniami Google Insights;
  • Dostosowywania stron do standardów WCAG;
  • Optymalizacji stron w celu uzyskania doskonałych wyników w PageSpeed Insights, GTmetrix i Pingdom Test;
  • Mile widziane :

  • Znajomość rozwiązań typu Vue.js / React / Angular;
  • Umiejętność optymalizacji WP (Super Cache, Jetpack lub podobne rozwiązania).
  • 5 krótkich kroków rekrutacji :

  • 1. ankieta zapoznawcza;
  • 2. telekonferencja;
  • 3. zadanie techniczne;
  • 4. telekonferencja techniczna;
  • 5. rozpoczęcie współpracy : )

    Повідомте про це