Водій кат. В, С1
Гладкий А.Г., ЧП
Украина, Черкассы
2 днів тому
source : Jobs.ua

Торгівельна дистрибуторська компанія ФОП Гладкий А.Г. запрошує на роботу водія-експедитора кат.В, С1. Обов'язки - Своєчасна доставка товару (продуктів харчування) на торгові точки.

 • Вигрузка товарів на торгових точках - Перевірка технічного стану транспортного засобу, технічне обслуговування авто - Виконання плану по кількості маршрутів протягом місяця.
 • Оформлення транспортних документів. - Проведення готівкових розрахунків на торгових точках за товар. Умови роботи : - Графік роботи : з 7 : 30 до 17-19 (до завершення маршруту) - Робота з ПН по СБ - Понеділок - скорочений робочий день (ремонтний день) - Зарплата 11000 грн / міс (ЗП+аванс) + щомісячна соц.
 • допомога від компанії продукти харчування. - Для іногородніх - забезпечуємо безкоштовним гуртожитком (*на час карантину місце в гуртожитку не надається) - Працівник є матеріально-відповідальною особою Вимоги - Водійські права кат.

  В, С1 - Вітається досвід роботи в доставці - Фізична витривалість (у зв'язку з необхідністю розвантаження товарів) За співбесіду можна домовитися по телефону вказаному в оголошенні.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява