начальник Управління у Покровському районі Головного управління Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області
Нова державна служба України
Краматорск, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освітавища освіта за освітнім ступенем не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю Геодезія та землеустрій та / або Землеустрій та / або Землеустрій та кадастр та / або Економіка та підприємництво та / або Правознавство

Вимоги до компетентності

Досвід роботидосвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Керівництво та організація роботи Управління : забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на Управління; внесення пропозицій щодо визначення пріоритетів роботи Управління і шляхів виконання покладених на нього завдань.

Надає пропозиції начальнику Головного управління щодо призначення на посади та звільнення з посад державних службовців Управління, прийняття рішень щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Звітує перед начальником Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області щодо виконання покладених на Управління завдань.

Бере участь у реалізації державної політики та вносить пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань регулювання земельних відносин, розпорядження землями державної та комунальної власності, ведення державного земельного кадастру.

Бере участь у виконанні загальнодержавних і регіональних програм у сфері ведення державного земельного кадастру.

Вносить пропозиції щодо розроблення та здійснення організаційних та інших заходів, спрямованих на раціональне використання земель.

Забезпечує регулювання земельних відносин, створення та ведення державного земельного кадастру.

Забезпечує контроль за наданням адміністративних послуг згідно з переліком, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запити та звернення народних депутатів в межах компетенції Відділу.

У межах повноважень, передбачених законом, дає обов’язкові до виконання державними службовцями Відділу доручення

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад 6300грн.

 • Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-09-17

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява